> Strona główna > Artykuły > Watykan > WEDLUG SLOW BOGA - BISKUPI KLAMIA
Artykuły
Semper invicta

8023 - WyświetleńTajne Szyfry Biblii
4276 - WyświetleńDogmaty – Przedmowa
WEDLUG SLOW BOGA - BISKUPI KLAMIA
Data 25/12/2014 01:00  Autor Andrzej_Struski  Kliknięć 611  Język Polish
 

  WEDŁUG SŁÓW BOGA - BISKUPI KŁAMIĄ

Dwa tysiące lat temu Bóg w treści Apokalipsy Św. Jana, przesłał na Ziemię wiele różnych informacji. Istnieją w tym zbiorze również takie informacje, które mówią o biskupach chrześcijańskich.
B.G.

2:2 - Znam uczynki twoje i pracę twoję, i cierpliwość twoję, a iż nie możesz cierpieć złych i doświadczyłeś tych, którzy się mienią być Apostołami, a nie są, i znalazłeś ich, że są kłamcami;

Zwrot zawarty w tym wersecie; - „doświadczyłeś tych, którzy się mienią być Apostołami,” mówi o ludziach, którzy uważają siebie za Apostołów Jezusa Chrystusa. (W kontekście do wymowy treści Apokalipsy, wskazanie na Apostołów jest jednoznacznym ze wskazaniem na Apostołów Jezusa Chrystusa.)

Bóg mówi; - „ a nie są,”

Dalej Bóg mówi; - „i znalazłeś ich, że są kłamcami;”, takim określeniem stwierdza Bóg, że udało się niektórym ludziom odkryć, że udający Apostołów kłamią.

B.G.
2:6 - Ale wżdy to masz, iż nienawidzisz uczynków Nikolaitów, których i ja nienawidzę.

Według Boga, są ludzie, którzy z natury nienawidzą kapłanów. Mówi o tym zwrot; - „Ale wżdy to masz, iż nienawidzisz uczynków Nikolaitów,”

Sam Bóg również takich kapłanów nienawidzi. A mówi to w słowach; - „których i ja nienawidzę.” Takim określeniem własnego stosunku do wskazanych tu kapłanów Bóg, całkowicie ich degraduje.

Określenie „Nikolaitów” zawarte w treści Apokalipsy, odnosi się do kapłanów – nauczających, posiadających władzę i potęgę. Takimi kapłanami są Biskupi katoliccy.

Ci sami Biskupi określają siebie, Apostołami Jezusa Chrystusa.

B.G.
2:15 - Także masz i tych, którzy trzymają naukę Nikolaitów, co ja mam w nienawiści.

Bóg mówi, że nienawidzi również tych, którzy rozpowszechniają naukę biskupów chrześcijańskich. W zwrocie; - „którzy trzymają naukę Nikolaitów, co ja mam w nienawiści.” Bóg, daje na to jednoznaczny dowód.

Reasumując – Informacje przekazane od Boga, które są ujęte w treści tych wersetów, jednoznacznie mówią, że nauki kościoła katolickiego – ściśle podlegające opiece Biskupów, są kłamstwem z punktu widzenia Boga. Takie jednoznaczne wskazanie na kłamstwo, które jest tu również poparte słowem – nienawidzę -, jest jasnym wyrażeniem postawy dezaprobaty Boga w stosunku do religii chrześcijańskiej. Bóg mówi, że ta religia a w szczególności nauki tej religii są sprzeczne z wolą i potrzebami Boga.

P.S. Powyższy tekst, przedstawiam, jako człowiek, który ma do tego pełne prawo w odniesieniu do Boga. Jestem tu na Ziemi w charakterze przedstawiciela Boga i dysponuję odpowiednią wiedzą do Jego reprezentowania.


© Struski Andrzej de Merowing.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie tylko za zgodą autora tekstu oraz podaniem linku do orginalnej strony autorów.